Ethereum alım satım işlemleri yapabilmek için uluslararası bir platform kullanmanızda fayda var. Bizim tavsiyemiz. HİTBTC. Başlamak için yapmanız gerekenler;

 

Öncelikle üyelik işlemlerini aşağıdaki görsele tıklayarak açılan sitede gerçekleştirmeniz gerekiyor;

 

 

 

 

 

Açılan sitede “Register” kısmından bunu gerçekleştirebilirsiniz. Mail adresinize gelen e postadan üyeliğinizi aktif edip “Sign in” kısmından giriş yapmalısınız.

Artık HitBTC de hesabınız var Fakat alım satım yapacak paraya sahip değilsiniz. Bunun için öncelikle Deposit kısmından cüzdan oluşturmanız gerekiyor. Bunun için bizim tavsiyemiz Bitcoin cüzdanı oluşturmanız yönünde. Açılan sayfada Bitcoin e karşılık gelen “+deposit” kısmına tıklayarak cüzdanınızı oluşturan. Oluşan “Wallet address” sizin cüzdan adresiniz olacak.

Bundan sonra yapmanız gereken bu cüzdana gönderebileceğiniz Bitcoin leri Kredi Kartı ile satın almak. Bunun için bizim tavsiyemiz Bitit;

 

 

Kredi kartı ile uygun fiyata Bitcoin alın
ethtrade

 

 

Açılan sitede “Signup” kısmından üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Mail adresinize gelen e postadan üyeliğinizi aktif edip “Log in” kısmından giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek değerlerden istediğiniz seçerek “Get Bitcoin now” kısmından alım işlemini başlatabilirsiniz. “Add your delivery address” kısmına HitBTC de oluşturduğunuz bitcoin cüzdanınızın adresini yazmalısınız. Kredi kartı alım işleminizi tamamlamanızın ardından kısa bir süre sonra HitBTC cüzdanınıza Bitcoin lerinizin geldiğini görebilirsiniz. Bundan sonra Bitcoin lerinizi kullanarak Ethereum alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Kredi kartı ile yüksek miktarda alım yapacaksanız tavsiyemiz ise cexio;

Buy Bitcoins with Credit Card